این پایگاه اینترنتی، متعلق به ضیافت استادان مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی می باشد.
يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
سامانه ها


پیوندها

ايران توانا

آرشیو اخبار اساتید و رویدادهای علمی
 
ابطال ۵۲۴ مورد از مقالات غیرمجاز
مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری امور پژوهشی وزارت علوم گفت: از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۹، حدود ۲۵ هزار مقاله در جهان باطل شده است که ۵۲۴ مورد از آن مقالات، ایرانی بوده است.
۹۰۰ عضو هیات علمی در سال جاری جذب دانشگاه‌ها می‌شوند
رئیس هیات عالی جذب اعضای هیات علمی گفت : در فراخوان اخیر جذب اعضای هیات علمی، نزدیک به ۴۰۰۰ نفر متقاضی ثبت نام کردند که پس از طی مراجل جذب و بر اساس نیاز دانشگاهها، ۹۰۰ نفر به عنوان عضو هیات علمی وارد دانشگاهها و موسسات علمی و پژوهشی خواهند شد.
مجوز جذب ۱۵۰۰ هیئت علمی جدید در علوم پزشکی صادر شد
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: مجوز جذب هیئت علمی را کسب کرده ایم و تا پایان سال ۱۵۰۰ نفر در هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی جذب می شوند.
بیش از 4هزار و 400 شرکت دانش‌بنیان در اقتصاد کشور نقش‌آفرین شدند
با اجرای شدن قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان اکنون 4462 شرکت از این حمایت‌ها بهره‌مند شده‌اند. این شرکت‌ها بیش از 300 هزار شغل ایجاد کرده و فروشی بالغ بر 900 هزار میلیارد ریال در سال به ارمغان آورده‌اند.
صادرات چهار میلیون و 700 هزار دلاری محصولات دانش بنیان
صادرات محصولات شرکت های دانش بنیان و فناور به خارج از کشور چهار میلیون و 700 هزار دلار ارزآوری داشته است.
همکاری شرکت های دانش بنیان برای طراحی وتولید خودروهای برقی
در دیدار مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری همکاری شرکت های دانش بنیان برای طراحی وتولید خودروهای برقی مورد تاکید قرار گرفت.
کمک به دانش‌بنیان‌های صنعتی‌
با اجرای برنامه «توسعه صادرات شرکت‌های دانش بنیان»، تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان صادراتی کشور از 137 شرکت در سال 94 به 230 شرکت در سال 1397 رسیده است. در همین مدت، بازارهای صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان (شاخص سوم) نیز با افزایشی 19 موردی، از 74 کشور به 93 کشور رسیده است.
دوره آموزشی مبانی اندیشه اسلامی برگزار می‌شود
در ادامه برگزاری برنامه‌های تربیتی و معرفتی با هدف ارتقاء باورهای دینی در جامعۀ نخبگانی، دوره آموزشی مبانی اندیشه اسلامی بر اساس سرفصل‌های کتاب «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود.
امسال ۲۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به شرکت های "دانش بنیان" پرداخت می شود
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری اعتبار امسال برای پرداخت تسهیلات به شرکت های دانش بنیان را ۲۷۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: مشکلی در پرداخت تسهیلات درخواستی شرکت ها نداریم.
فعالیت ۳۵ درصدی بانوان در شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری یزد امیدوار کننده است
فاطمه دانش، مدیر کل دفتر بانوان و خانواده استانداری یزد روز شنبه ۱۶ شهریور ۹۸ در سالن جلسات مرکز فناوری اقبال با بانوان کارآفرین پارک علم و فناوری یزد دیدار و گفتگو کرد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

 © حقوق مادی و معنوی این پایگاه اینترنتی، متعلق به " مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی " می باشد.